Maraşlı Çocuklarımızdan Bağışçılarına Selam Getirdik | AYV
türkiye kış acil yardım

Maraşlı Çocuklarımızdan Bağışçılarına Selam Getirdik

Saygıdeğer Bağışçılarımız,

Bildiğiniz gibi her geçen gün kışın mazlum coğrafyalar ve ihtiyaç sahipleri üzerindeki etkisini azaltmak  için çalışıyoruz. Kış Acil yardımlarınızı büyük bir titizlik ve özenle dağıtmaya devam ediyoruz. Bu yolda partner kuruluşlarımız ve gönüllülerimiz ile pek çok ülkede battaniye, kışlık kıyafet, kömür ve gıda yardımlarında bulunduk.

Sizlerin değerli bağışları ile hazırlanan Kış Acil Yardım paketleri son olarak Türkiye’ye ulaştı. Ülkemizde Kahramanmaraş ilindeki 60 çocuğumuz kışlık kıyafetlerine kavuşmanın sevincini yaşadı.

Pek çoğumuz montunu, botunu, atkısını ya da beresini giymeyi unuttuğunda bile soğuğu iliklerimize kadar hisseder, sıcacık evlerimize bir an evvel varmanın hayalini kurarız. Kıymetli bağışçılarımız olarak bu imkanlara sahip olmayanların dertleriyle dertlendiğiniz için sizlere canı gönülden teşekkür ederiz.

Sayenizde pek çok çocuğumuz bu güzel kış günlerini üşümekten korkmadan, birer çocuk gibi yaşayabilecek. Belki ilk defa keyifle kardan adam yapabilecekler. Bizlerin Rabbi olan o Allah ki Efendimiz’in bir Hadis’i Şerif’ine göre “Bir serçenin yere düşmesini bile görür ve önemser.” Kalplerimizi merhametle ve iyilikle aydınlatan Rabbimize Hamd-ü Senalar olsun.

Dileriz ki başta Kış Acil Yardım projemiz olmak üzere projelerimize maddi manevi katkılarıyla destek olan tüm bağışçılarımız Allah (c.c) katında Salih ve Salihalardan olsunlar. Mümin kardeşlerini önemseyerek hayırda bulundukları gibi Rabbimiz de onları dünyada ve ahirette gözetsin. Amin.

Related Posts